Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu osvojio je kup na penale
Ako se i drugo poluvreme završi bez golova Tornado će izabrati jedan meč od nedelje ( od onog što je ostalo ) ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
#2436
Kup IFS - F I N A L E - produžeci(Sunday, 19 May 2024 06:12)
Prvo poluvreme 1 = TORNADO osvaja kup
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala
Prvo poluvreme 2 = OSVAJAČ osvaja kup
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu prošao je na penale
Ako se i drugo poluvreme završi nerešeno Tornado će izabrati jedan meč od nedelje ( od onog što je ostalo ) ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
#2435
Kup IFS - F I N A L E(Saturday, 18 May 2024 06:44)
Hangar
18:30
BOMBARDER ( 1:1 ) OSVAJAČ = BV Borussia 09 Dortmund - VfB Stuttgart
( TV prenos na kanalu Sport klub 1 )
#2428
22. kolo IFL(Saturday, 30 March 2024 07:40)
S U B O T A
Caruso arena
19:00
KROJAČ - VIKTORIJA = Boavista FC - Rio Ave FC
Roštilj arena
19:00
KRAGUJ - TORNADO = Boavista FC - Rio Ave FC
N E D E LJ A
PDV arena
13:30
TRGOVAČKI - BOMBARDER = FC Schalke 04 - Karlsruher SC
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 )
Laguna
15:30
MORNAR - OSVAJAČ = FC Augsburg - 1. FC Köln
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
Alkohol arena
17:00
RAKIJA - IMPERIJA = Panathinaikos FC - PAOK FC
( TV prenos na kanalu Sport klub 2 )
#2427
21. kolo IFL(Saturday, 16 March 2024 07:38)
S U B O T A
Epicentar
15:00
TORNADO - VIKTORIJA = MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice
Hangar
16:00
BOMBARDER - KRAGUJ = Derby County FC - Bolton Wanderers FC
Alkohol arena
19:00
RAKIJA - KROJAČ = SC Braga - Gil Vicente FC
Novi Koloseum
20:00
IMPERIJA - MORNAR = Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
N E D E LJ A
Kolonija
16:15
OSVAJAČ - TRGOVAČKI = UD Las Palmas - UD Almería
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
#2426
20. kolo IFL(Saturday, 09 March 2024 06:34)
S U B O T A
Laguna
15:15
MORNAR - RAKIJA = Kecskeméti TE - Kisvárda FC
N E D E LJ A
Roštilj arena
14:00
KRAGUJ - OSVAJAČ = Aston Villa FC - Tottenham Hotspur FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
Caruso arena
16:45
KROJAČ - TORNADO = Liverpool FC - Manchester City FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
PDV arena
17:00
TRGOVAČKI - IMPERIJA = SK Austria Klagenfurt - SK Rapid Wien
( TV prenos na kanalu Nova sport )
P O N E D E LJ A K
Viktorijin park
20:30
VIKTORIJA - BOMBARDER = UC Sampdoria - Ascoli Calcio 1898 FC
#2425
19. kolo IFL(Saturday, 02 March 2024 05:57)
S U B O T A
Hangar
13:00
BOMBARDER - TORNADO = Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
( TV prenos na kanalu Sport klub 3 )
Alkohol arena
14:30
RAKIJA - TRGOVAČKI = FK Krasnodar - FK Rubin Kazan
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 )
Laguna
16:00
MORNAR - KROJAČ = Tottenham Hotspur FC - Crystal Palace FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
Novi Koloseum
16:00
IMPERIJA - KRAGUJ = Newcastle United FC - Wolverhampton Wanderers FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
Kolonija
16:30
OSVAJAČ - VIKTORIJA = Moreirense FC - Rio Ave FC
#2424
Kup IFS - Polufinale - prvi mečevi(Saturday, 24 February 2024 08:28)
S U B O T A
Laguna
16:00
MORNAR - TORNADO = Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 )
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = Morecambe FC - Grimsby Town FC
#2423
18. kolo IFL(Saturday, 17 February 2024 06:10)
S U B O T A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - MORNAR = Stoke City FC - Coventry City FC
Roštilj arena
16:00
KRAGUJ - RAKIJA = Preston North End FC - Blackburn Rovers FC
N E D E LJ A
Epicentar
15:00
TORNADO - VIKTORIJA = Fehérvár FC - Debreceni VSC
Kolonija
17:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = SK Sturm Graz - SK Rapid Wien
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
P O N E D E LJ A K
PDV arena
20:45
TRGOVAČKI - IMPERIJA = Amiens SC - FC Girondins de Bordeaux
#2422
17. kolo IFL(Saturday, 10 February 2024 05:56)
S U B O T A
Laguna
13:00
MORNAR - KRAGUJ = Fortuna Düsseldorf - SV Elversberg
( TV prenos na kanalu Nova sport )
Novi Koloseum
16:00
IMPERIJA - KROJAČ = Royal Standard Liège - Oud-Heverlee Leuven
Viktorijin park
18:30
VIKTORIJA - RAKIJA = Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Munich
( TV prenos na kanalu Sport klub 1 )
N E D E LJ A
Epicentar
15:00
TORNADO - OSVAJAČ = Toulouse FC - FC Nantes
Hangar
20:45
BOMBARDER - TRGOVAČKI = AC Milan - SSC Napoli
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
#2421
16. kolo IFL(Saturday, 03 February 2024 07:11)
S U B O T A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - BOMBARDER = Shrewsbury Town FC - Cambridge United FC
PDV arena
18:30
TRGOVAČKI - TORNADO = CD Leganés - Real Valladolid
Roštilj arena
18:30
KRAGUJ - IMPERIJA = CD Leganés - Real Valladolid
Kolonija
19:00
OSVAJAČ - VIKTORIJA = US Concarneau - Valenciennes FC
N E D E LJ A
Alkohol arena
18:00
RAKIJA - MORNAR = Atalanta BC - SS Lazio
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 )
#2420
15. kolo IFL(Saturday, 27 January 2024 07:17)
S U B O T A
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - MORNAR = Forest Green Rovers FC - Accrington Stanley FC
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - TRGOVAČKI = Crewe Alexandra FC - Salford City FC
Novi Koloseum
18:30
IMPERIJA - RAKIJA = Panserraikos FC - Volos FC
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
Hangar
21:00
BOMBARDER - KRAGUJ = Levante UD - CD Tenerife
N E D E LJ A
Epicentar
12:30
TORNADO - KROJAČ = Genoa CFC - US Lecce
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
#2419
Kup IFS - Četvrtfinale - produžeci(Saturday, 20 January 2024 11:31)
S U B O T A
PDV arena
19:00
TRGOVAČKI ( 1:2 ) BOMBARDER 1:0 = Casa Pia AC - SC Farense
Prvo poluvreme 1 = TRGOVAČKI ide u polufinale
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala
Prvo poluvreme 2 = BOMBARDER ide u polufinale
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu prošao je na penale
Ako se i drugo poluvreme završi nerešeno Trgovački će izabrati jedan meč od nedelje ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
#2418
Kup IFS - Četvrtfinale - revanš mečevi(Saturday, 20 January 2024 06:22)
S U B O T A
Laguna
14:00
MORNAR ( 2:1 ) KRAGUJ = Brescia Calcio - FC Südtirol
Novi Koloseum
14:00
IMPERIJA ( 2:1 ) OSVAJAČ = Rayo Vallecano - UD Las Palmas
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
Viktorijin park
13:30
VIKTORIJA - TRGOVAČKI = Birmingham City FC - Millwall FC
Novi Koloseum
15:30
IMPERIJA - MORNAR = TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 i u multiprenosu na kanalu Sport klub 2 )
Epicentar
18:30
TORNADO - KRAGUJ = FC Südtirol - Ascoli Calcio 1898
E,pa da počnemo...
Ponuda za FK Rakija
Odense-Silkeborg
Lens-St.Etienne
Lechia-Cracovia
#1986
Super kup IFS - produžeci i eventualni penali(Sunday, 08 August 2021 09:23)
N E D E LJ A
Imaginarijum
15:00
OSVAJAČ ( produžeci ) BOMBARDER = FC Girondins de Bordeaux - Clermont Foot
Ishod I poluvremena : 1 - Osvajač osvaja Super kup
Ishod I poluvremena : 2 - Bombarder osvaja Super kup
Ishod I poluvremena : X - odlučuje izvođenje penala*
*Ko prvi postigne gol u II poluvremenu pobedio je na penale
#1985
FK Bombarder(Sunday, 08 August 2021 05:01)
Bordo - Klermon
#1984
FK Osvajač(Sunday, 08 August 2021 01:47)
Super Kup ponuda 2
BORDO
STANDARD
#1983
Super kup IFS(Saturday, 07 August 2021 09:41)
S U B O T A
Imaginarijum
16:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = Bolton Wanderers FC - Milton Keynes Dons FC
#1982
FK Bombarder(Saturday, 07 August 2021 05:12)
Bolton - MK Dons
#1981
FK Osvajač(Friday, 06 August 2021 16:03)
Super Kup ponuda
BOLTON
STIVENEJDŽ
STANDARD
#1980
Prijateljski meč(Saturday, 05 June 2021 06:50)
S U B O T A
Imaginarijum
17:00
IMAGINARIJA - SLOVAČKA = Notts County FC - Chesterfield FC
#1979
Kup IFS - FINALE(Saturday, 22 May 2021 06:03)
N E D E LJ A
Imaginarijum
20:45
BOMBADER - TORNADO = US Sassuolo Calcio - SS Lazio
#1978
FK Tornado(Saturday, 22 May 2021 05:15)
Sasuolo - Lacio
#1977
FK Bombarder(Friday, 21 May 2021 13:44)
Ponuda za finale kupa:
Hofenhajm - Herta
Sasuolo - Lazio
Kaljari- Đenova
#1976
28. kolo IFL(Saturday, 15 May 2021 07:36)
S U B O T A
Alkohol arena
15:00
RAKIJA - OSVAJAČ = Spezia Calcio - Torino FC
( TV prenos na kanalu Arenasport 2 )
Hangar
16:00
BOMBARDER - IMPERIJA = Southampton FC - Fulham FC
( TV prenos na kanalu Sportklub HD )
Republika
17:00
9. APRIL - TRGOVAČKI = TSV Hartberg - FC Admira Wacker Mödling
Laguna
20:00
MORNAR - TORNADO = Pau FC - Valenciennes FC
#1975
FK Tornado(Saturday, 15 May 2021 05:25)
Po-Valensijen
#1974
FK Osvajač(Saturday, 15 May 2021 04:15)
Torino
#1973
FK Rakija(Saturday, 15 May 2021 04:03)
Ponuda za Osvajaca
Spezia
Sabadell
Bravo
#1972
Fk impeerija(Saturday, 15 May 2021 03:28)
Sautempton
#1971
FK Trgovački(Saturday, 15 May 2021 02:23)
Hartberg - Admira
#1970
FK Trgovački(Saturday, 15 May 2021 00:00)
Hatberg - Admira
#1969
FK Mornar(Friday, 14 May 2021 18:23)
Ponuda za Tornado:
1. Po-Valensijen
2. Elfsborg-Halmštad
3. Trabzonspor-Genčlerbirligi
#1968
FK Bombarder(Friday, 14 May 2021 15:35)
Za Imperiju-Sautempton,St.Pauli,Sandhauzen
#1967
27. kolo IFL(Saturday, 08 May 2021 06:24)
S U B O T A
Alkohol arena
13:30
RAKIJA - BOMBARDER = Cardiff City FC - Rotherham United FC
( TV prenos na kanalu Sportklub 7 )
Epicentar
16:00
TORNADO - 9. APRIL = FK Voždovac - FK Napredak Kruševac
( Uključenja u multiprenosu na kanalu Arenasport 1 )
Novi Koloseum
21:00
IMPERIJA - MORNAR = VVV-Venlo - RKC Waalwijk
Preuzmite ili pogledajte PDF izdanje liste čije su kvote merodavne za davanje ponuda
Kvote koje se vide na sajtu nisu merodavne, jer se vremenom menjaju.
Merodavne su kvote uPDF izdanju liste (do koje vas vodi klik na Mozzart logo) ili u štampanom izdanju liste koju možete da uzmete u
bilo kojoj Mozzart kladionici (besplatna je) ukoliko se poklapaju sa kvotama u PDF formatu.
Vreme na satu koje se vidipored datuma kasni7sati za našim vremenom
17:00 JE PONOĆ
05:30 JE NAŠIH 12:30
Na vreme koje se vidi dodajte 7 sati da bi ste dobili vreme u
Imaginariji
Kup IFS - F I N A L E - penali (Sunday, 19 May 2024 09:29)
N E D E LJ A
Imaginarijum
15:30
TORNADO - OSVAJAČ 0:0 = SpVgg Greuther Fürth - FC Schalke 04
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu osvojio je kup na penale
Ako se i drugo poluvreme završi bez golova Tornado će izabrati jedan meč od nedelje ( od onog što je ostalo ) ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
Kup IFS - F I N A L E - produžeci (Sunday, 19 May 2024 06:12)
N E D E LJ A
Imaginarijum
15:30
TORNADO - OSVAJAČ 0:0 = SpVgg Greuther Fürth - FC Schalke 04
Prvo poluvreme 1 = TORNADO osvaja kup
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala
Prvo poluvreme 2 = OSVAJAČ osvaja kup
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu prošao je na penale
Ako se i drugo poluvreme završi nerešeno Tornado će izabrati jedan meč od nedelje ( od onog što je ostalo ) ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
Kup IFS - F I N A L E (Saturday, 18 May 2024 06:44)
S U B O T A
Imaginarijum
18:00
TORNADO - OSVAJAČ = MKE Ankaragücü - Pendikspor
27. kolo IFL - POSLEDNJE KOLO (Saturday, 11 May 2024 06:59)
S U B O T A
Roštilj arena
15:30
KRAGUJ - RAKIJA = 1. FC Köln - 1. FC Union Berlin
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
Hangar
16:00
BOMBARDER - KROJAČ = Newcastle United FC - Brighton & Hove Albion FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 )
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - IMPERIJA = Wolverhampton Wanderers FC - Crystal Palace FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
PDV arena
16:00
TRGOVAČKI - MORNAR = Livingston FC - St Johnstone FC
N E D E LJ A
Epicentar
18:00
TORNADO - OSVAJAČ = Konyaspor - Samsunspor
26. kolo IFL (Saturday, 04 May 2024 06:00)
S U B O T A
Kolonija
13:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = SpVgg Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
Alkohol arena
20:30
RAKIJA - VIKTORIJA = FC Lugano - FC St. Gallen 1879
N E D E LJ A
Novi Koloseum
16:30
IMPERIJA - TORNADO = AIK - IFK Norrköping
Laguna
18:00
MORNAR - KRAGUJ = AC Milan - Genoa CFC
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Caruso arena
20:45
KROJAČ - TRGOVAČKI = AS Roma - Juventus FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
25. kolo IFL (Saturday, 27 April 2024 06:14)
S U B O T A
Viktorijin park
13:30
VIKTORIJA - MORNAR = Peterborough United FC - Bolton Wanderers FC
Kolonija
15:00
OSVAJAČ - KROJAČ = AS Saint-Étienne - Stade Malherbe Caen
Roštilj arena
18:00
KRAGUJ - TRGOVAČKI = MFK Ružomberok - FK Železiarne Podbrezová
Hangar
19:00
BOMBARDER - IMPERIJA = Stade Lavallois FC - FC Girondins de Bordeaux
N E D E LJ A
Epicentar
21:30
TORNADO - RAKIJA = FC Porto - Sporting CP
( TV prenos na kanalu SPort klub 1 )
24. kolo IFL (Saturday, 20 April 2024 06:46)
S U B O T A
Caruso arena
14:00
KROJAČ - KRAGUJ = FK Radnički 1923 - FK Čukarički
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 )
Laguna
16:00
MORNAR - TORNADO = Mansfield Town FC - Gillingham FC
Novi Koloseum
18:15
IMPERIJA - OSVAJAČ = Queens Park Rangers FC - Preston North End FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 )
Alkohol arena
19:30
RAKIJA - BOMBARDER = FCSB - FC Rapid 1923 București
N E D E LJ A
PDV arena
18:00
TRGOVAČKI - VIKTORIJA = Brøndby IF - FC Midtjylland
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 )
23. kolo IFL (Saturday, 13 April 2024 06:15)
S U B O T A
Novi Koloseum
13:00
IMPERIJA - KROJAČ = Kieler SV Holstein - VfL Osnabrück
( TV prenos na kanalu Sport klub 2 )
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - RAKIJA = Newport County AFC - Tranmere Rovers FC
N E D E LJ A
Hangar
13:30
BOMBARDER - MORNAR = Eintracht Braunschweig - Hannover 96
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
Viktorijin park
16:30
VIKTORIJA - KRAGUJ = FK Vojvodina - FK TSC Bačka Topola
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 )
P O N E D E LJ A K
Epicentar
18:00
TORNADO - TRGOVAČKI = FK Spartak Subotica - FK Javor Ivanjica
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Kup IFS - Polufinale - revanš mečevi (Saturday, 06 April 2024 06:32)
S U B O T A
Epicentar
14:00
TORNADO ( 1:1 ) MORNAR = Brescia Calcio - Pisa SC
Hangar
18:30
BOMBARDER ( 1:1 ) OSVAJAČ = BV Borussia 09 Dortmund - VfB Stuttgart
( TV prenos na kanalu Sport klub 1 )
22. kolo IFL (Saturday, 30 March 2024 07:40)
S U B O T A
Caruso arena
19:00
KROJAČ - VIKTORIJA = Boavista FC - Rio Ave FC
Roštilj arena
19:00
KRAGUJ - TORNADO = Boavista FC - Rio Ave FC
N E D E LJ A
PDV arena
13:30
TRGOVAČKI - BOMBARDER = FC Schalke 04 - Karlsruher SC
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 )
Laguna
15:30
MORNAR - OSVAJAČ = FC Augsburg - 1. FC Köln
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
Alkohol arena
17:00
RAKIJA - IMPERIJA = Panathinaikos FC - PAOK FC
( TV prenos na kanalu Sport klub 2 )
21. kolo IFL (Saturday, 16 March 2024 07:38)
S U B O T A
Epicentar
15:00
TORNADO - VIKTORIJA = MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice
Hangar
16:00
BOMBARDER - KRAGUJ = Derby County FC - Bolton Wanderers FC
Alkohol arena
19:00
RAKIJA - KROJAČ = SC Braga - Gil Vicente FC
Novi Koloseum
20:00
IMPERIJA - MORNAR = Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
N E D E LJ A
Kolonija
16:15
OSVAJAČ - TRGOVAČKI = UD Las Palmas - UD Almería
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
20. kolo IFL (Saturday, 09 March 2024 06:34)
S U B O T A
Laguna
15:15
MORNAR - RAKIJA = Kecskeméti TE - Kisvárda FC
N E D E LJ A
Roštilj arena
14:00
KRAGUJ - OSVAJAČ = Aston Villa FC - Tottenham Hotspur FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
Caruso arena
16:45
KROJAČ - TORNADO = Liverpool FC - Manchester City FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
PDV arena
17:00
TRGOVAČKI - IMPERIJA = SK Austria Klagenfurt - SK Rapid Wien
( TV prenos na kanalu Nova sport )
P O N E D E LJ A K
Viktorijin park
20:30
VIKTORIJA - BOMBARDER = UC Sampdoria - Ascoli Calcio 1898 FC
19. kolo IFL (Saturday, 02 March 2024 05:57)
S U B O T A
Hangar
13:00
BOMBARDER - TORNADO = Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
( TV prenos na kanalu Sport klub 3 )
Alkohol arena
14:30
RAKIJA - TRGOVAČKI = FK Krasnodar - FK Rubin Kazan
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 )
Laguna
16:00
MORNAR - KROJAČ = Tottenham Hotspur FC - Crystal Palace FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
Novi Koloseum
16:00
IMPERIJA - KRAGUJ = Newcastle United FC - Wolverhampton Wanderers FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
Kolonija
16:30
OSVAJAČ - VIKTORIJA = Moreirense FC - Rio Ave FC
Kup IFS - Polufinale - prvi mečevi (Saturday, 24 February 2024 08:28)
S U B O T A
Laguna
16:00
MORNAR - TORNADO = Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 )
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = Morecambe FC - Grimsby Town FC
18. kolo IFL (Saturday, 17 February 2024 06:10)
S U B O T A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - MORNAR = Stoke City FC - Coventry City FC
Roštilj arena
16:00
KRAGUJ - RAKIJA = Preston North End FC - Blackburn Rovers FC
N E D E LJ A
Epicentar
15:00
TORNADO - VIKTORIJA = Fehérvár FC - Debreceni VSC
Kolonija
17:00
OSVAJAČ - BOMBARDER = SK Sturm Graz - SK Rapid Wien
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
P O N E D E LJ A K
PDV arena
20:45
TRGOVAČKI - IMPERIJA = Amiens SC - FC Girondins de Bordeaux
17. kolo IFL (Saturday, 10 February 2024 05:56)
S U B O T A
Laguna
13:00
MORNAR - KRAGUJ = Fortuna Düsseldorf - SV Elversberg
( TV prenos na kanalu Nova sport )
Novi Koloseum
16:00
IMPERIJA - KROJAČ = Royal Standard Liège - Oud-Heverlee Leuven
Viktorijin park
18:30
VIKTORIJA - RAKIJA = Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Munich
( TV prenos na kanalu Sport klub 1 )
N E D E LJ A
Epicentar
15:00
TORNADO - OSVAJAČ = Toulouse FC - FC Nantes
Hangar
20:45
BOMBARDER - TRGOVAČKI = AC Milan - SSC Napoli
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
16. kolo IFL (Saturday, 03 February 2024 07:11)
S U B O T A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - BOMBARDER = Shrewsbury Town FC - Cambridge United FC
PDV arena
18:30
TRGOVAČKI - TORNADO = CD Leganés - Real Valladolid
Roštilj arena
18:30
KRAGUJ - IMPERIJA = CD Leganés - Real Valladolid
Kolonija
19:00
OSVAJAČ - VIKTORIJA = US Concarneau - Valenciennes FC
N E D E LJ A
Alkohol arena
18:00
RAKIJA - MORNAR = Atalanta BC - SS Lazio
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 )
15. kolo IFL (Saturday, 27 January 2024 07:17)
S U B O T A
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - MORNAR = Forest Green Rovers FC - Accrington Stanley FC
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - TRGOVAČKI = Crewe Alexandra FC - Salford City FC
Novi Koloseum
18:30
IMPERIJA - RAKIJA = Panserraikos FC - Volos FC
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
Hangar
21:00
BOMBARDER - KRAGUJ = Levante UD - CD Tenerife
N E D E LJ A
Epicentar
12:30
TORNADO - KROJAČ = Genoa CFC - US Lecce
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Kup IFS - Četvrtfinale - produžeci (Saturday, 20 January 2024 11:31)
S U B O T A
PDV arena
19:00
TRGOVAČKI ( 1:2 ) BOMBARDER 1:0 = Casa Pia AC - SC Farense
Prvo poluvreme 1 = TRGOVAČKI ide u polufinale
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala
Prvo poluvreme 2 = BOMBARDER ide u polufinale
Prvo poluvreme X = odlučuje izvođenje penala :
Ko prvi da gol u drugom poluvremenu prošao je na penale
Ako se i drugo poluvreme završi nerešeno Trgovački će izabrati jedan meč od nedelje ili ponedeljka gde se čeka se ko će prvi dati gol
Kup IFS - Četvrtfinale - revanš mečevi (Saturday, 20 January 2024 06:22)
S U B O T A
Laguna
14:00
MORNAR ( 2:1 ) KRAGUJ = Brescia Calcio - FC Südtirol
Novi Koloseum
14:00
IMPERIJA ( 2:1 ) OSVAJAČ = Rayo Vallecano - UD Las Palmas
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
Alkohol arena
16:00
RAKIJA ( 0:3 ) TORNADO = KRC Genk - Cercle Brugge KSV
PDV arena
16:00
TRGOVAČKI ( 1:2 ) BOMBARDER = Wigan Athletic FC - Reading FC
Kup IFS - Četvrtfinale - prvi mečevi (Saturday, 13 January 2024 06:34)
S U B O T A
Epicentar
14:00
TORNADO - RAKIJA = UD Las Palmas - Villarreal CF
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Roštilj arena
16:00
KRAGUJ - MORNAR = Accrington Stanley FC - Gillingham FC
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - IMPERIJA = Accrington Stanley FC - Gillingham FC
Hangar
18:45
BOMBARDER - TRGOVAČKI = FC Twente - AZ Alkmaar
( TV prenos na kanalu Sport klub 7 )
Kup IFS - Preliminarna runda - revanš mečevi (Saturday, 16 December 2023 04:48)
S U B O T A
Roštilj arena
16:00
KRAGUJ ( 3:1 ) KROJAČ = Newcastle United FC - Fulham FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
Kolonija
20:30
OSVAJAČ ( 0:1 ) VIKTORIJA= Kieler SV Holstein - Hannover 96
( TV prenos na kanalu Sport klub 3 )
Kup IFS - Preliminarna runda - revanš mečevi (Saturday, 16 December 2023 04:13)
S U B O T A
Roštilj arena
16:00
KRAGUJ ( 3:1 ) KROJAČ = Newcastle United FC - Fulham FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
Kolonija
16:00
OSVAJAČ ( 0:1 ) VIKTORIJA= Kieler SV Holstein - Hannover 96
( TV prenos na kanalu Sport klub 3 )
Kup IFS - Preliminarna runda - prvi mečevi (Saturday, 09 December 2023 06:00)
S U B O T A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - KRAGUJ = Cercle Brugge KSV - Royal Antwerp FC
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - OSVAJAČ = Cardiff City FC - Millwall FC
14. kolo IFL (Saturday, 02 December 2023 06:42)
S U B O T A
Roštilj arena
15:30
KRAGUJ - TORNADO = Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim
( TV prenos na kanalu Nova sport )
Laguna
18:00
MORNAR - IMPERIJA = Anorthosis Famagusta FC - AEK Larnaca FC
Alkohol arena
21:00
RAKIJA - BOMBARDER = Newcastle United FC - Manchester United FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
N E D E LJ A
PDV arena
14:00
TRGOVAČKI - VIKTORIJA = RCD Mallorca - Deportivo Alavés
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Caruso arena
15:30
KROJAČ - OSVAJAČ = 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
( TV prenos na kanalu Nova sport )
13. kolo IFL (Saturday, 25 November 2023 07:48)
S U B O T A
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - IMPERIJA = Preston North End FC - Cardiff City FC
PDV arena
16:00
TRGOVAČKI - KROJAČ = Crewe Alexandra FC - Doncaster Rovers FC
Kolonija
16:15
OSVAJAČ - KRAGUJ = Valencia CF - RC Celta de Vigo
( TV prenos na kanalu Arena sport 6 )
N E D E LJ A
Epicentar
16:45
TORNADO - RAKIJA = Sparta Rotterdam - FC Utrecht
Hangar
17:00
BOMBARDER - MORNAR = Sarpsborg 08 FF - Molde FK
12. kolo IFL (Saturday, 11 November 2023 06:04)
S U B O T A
Roštilj arena
13:00
KRAGUJ - TRGOVAČKI = FK Radnički 1923 - FK Voždovac
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Caruso arena
13:30
KROJAČ - VIKTORIJA = Wolverhampton Wanderers FC - Tottenham Hotspur FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
Laguna
18:30
MORNAR - TORNADO = Elche CF - Real Zaragoza
Novi Koloseum
18:30
IMPERIJA - BOMBARDER = CA Osasuna - UD Las Palmas
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
N E D E LJ A
Alkohol arena
19:30
RAKIJA - OSVAJAČ = SSV Jahn Regensburg - SSV Ulm 1846
( TV prenos na kanalu Sport klub 7 )
11. kolo IFL (Saturday, 04 November 2023 07:06)
S U B O T A
Epicentar
13:00
TORNADO - IMPERIJA = 1. FC Kaiserslautern - SpVgg Greuter Fürth
( TV prenos na kanalu Nova sport )
PDV arena
14:00
TRGOVAČKI - RAKIJA = CA Osasuna - Girona FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 Premium )
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - BOMBARDER = West Bromwich Albion FC - Hull City AFC
Kolonija
17:00
OSVAJAČ - MORNAR = Wolfsberger AC - SK Austria Klagenfurt
Caruso arena
18:30
KROJAČ - KRAGUJ = Newcastle United FC - Arsenal FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
10. kolo IFL (Saturday, 28 October 2023 07:28)
S U B O T A
Viktorijin park
16:00
VIKTORIJA - KRAGUJ = Wigan Athletic FC - Shrewsbury Town FC
Hangar
16:00
BOMBARDER - TORNADO = Cardiff City FC - Bristol City FC
Novi Koloseum
18:45
IMPERIJA - OSVAJAČ = SC Heerenveen - Heracles Almelo
N E D E LJ A
Alkohol arena
15:00
RAKIJA - KROJAČ = Montpellier HSC - Toulouse FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 9 )
Laguna
18:30
MORNAR - TRGOVAČKI = Real Oviedo - AD Alcorcón
9. kolo IFL (Saturday, 21 October 2023 06:33)
S U B O T A
Caruso arena
15:30
KROJAČ - RAKIJA = 1. FC Union Berlin - VfB Stuttgart
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 i u multiprenosu na kanalu Nova sport )
PDV arena
15:30
TRGOVAČKI - MORNAR = FK Lokomotiv Moskva - FK Dinamo Moskva
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
Kolonija
15:30
OSVAJAČ - IMPERIJA = FK Lokomotiv Moskva - FK Dinamo Moskva
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
N E D E LJ A
Epicentar
15:30
TORNADO - BOMBARDER = 1. FC Köln - Borussia Mönchengladbach
( TV prenos na kanalu Nova sport )
P O N E D E LJ A K
Roštilj arena
20:30
KRAGUJ - VIKTORIJA = Palermo FC - Spezia Calcio
8. kolo IFL (Saturday, 07 October 2023 06:18)
S U B O T A
Novi Koloseum
16:30
IMPERIJA - TRGOVAČKI = SC Heerenveen - NEC Nijmegen
N E D E LJ A
Hangar
12:30
BOMBARDER - OSVAJAČ = Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Viktorijin park
13:30
VIKTORIJA - TORNADO = Holstein Kiel - SV Elversberg
Alkohol arena
13:30
RAKIJA - KRAGUJ = Holstein Kiel - SV Elversberg
Laguna
15:00
MORNAR - KROJAČ = Montpellier HSC - Clermont Foot 63
Fk imperija (Friday, 06 October 2023 08:32)
Ponuda za trgovackog mog naj prijatelja. EVERTON. ATLETIKO M, JUVENTUS.
7. kolo IFL (Saturday, 30 September 2023 08:59)
S U B O T A
Alkohol arena
16:00
RAKIJA - VIKTORIJA = Barnsley FC - Blackpool FC
N E D E LJ A
Caruso arena
16:00
KROJAČ - IMPERIJA = FK Radnik Surdulica - FK Javor Ivanjica
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
P O N E D E LJ A K
Roštilj arena
18:30
KRAGUJ - MORNAR = US Sassuolo - AC Monza
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 )
PDV arena
18:30
TRGOVAČKI - BOMBARDER = US Sassuolo - AC Monza
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 )
Kolonija
18:30
OSVAJAČ - TORNADO = US Sassuolo - AC Monza
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 )
6. kolo IFL (Saturday, 23 September 2023)
S U B O T A
Hangar
16:00
BOMBARDER - KROJAČ = Bolton Wanderers FC - Peterborough United FC
Novi Koloseum
16:00
IMPERIJA - KRAGUJ = West Bromwich Albion FC - Millwall FC
Laguna
18:15
MORNAR - RAKIJA = KV Mechelen - Oud-Heverle Leuven
N E D E LJ A
Epicentar
12:30
TORNADO - TRGOVAČKI = Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Viktorijin park
21:00
VIKTORIJA - OSVAJAČ = Atlético Madrid - Real Madrid CF
( TV prenos na kanalu Arena sport 1 Premium )
Fk imerja (Friday, 22 September 2023 10:44)
ANALIJA, TURCI
Fk iperija (Friday, 22 September 2023 10:17)
Ponuda za kragulja, horsens, vba, ofi.
5. kolo IFL (Saturday, 16 September 2023 09:59)
S U B O T A
Laguna
15:30
MORNAR - VIKTORIJA = VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
PDV arena
17:00
TRGOVAČKI - OSVAJAČ = Stade Rennais FC - Lille OSC
( TV prenos na kanalu Arena sport 5 )
N E D E LJ A
Roštilj arena
14:00
KRAGUJ - BOMBARDER = SD Amorebieta - CD Mirandés
Alkohol arena
15:00
RAKIJA - IMPERIJA = AC Monza - US Lecce
( TV prenos na kanalu Arena sport 3 Premium )
P O N E D E LJ A K
Caruso arena
17:30
KROJAČ - TORNADO = ACSM Politehnica Iaşi - FC Botoşani
4. kolo IFL (Saturday, 02 September 2023 06:09)
S U B O T A
Viktorijin park
13:30
VIKTORIJA - TRGOVAČKI = Birmingham City FC - Millwall FC
Novi Koloseum
15:30
IMPERIJA - MORNAR = TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
( TV prenos na kanalu Sport klub 5 i u multiprenosu na kanalu Sport klub 2 )
Epicentar
18:30
TORNADO - KRAGUJ = FC Südtirol - Ascoli Calcio 1898
N E D E LJ A
Kolonija
16:00
OSVAJAČ - KROJAČ = Bodrumspor - Ümraniyespor
Hangar
16:00
BOMBARDER - RAKIJA = Royale Union Saint-Gilloise - Royal Antwerp FC
Imperija (Friday, 01 September 2023 09:00)
Umesto kardif biram koventri izini
Imperija (Friday, 01 September 2023 08:54)
Ponuda za mornara Birmingem, hofenhajm, kardif
3. kolo IFL (Saturday, 26 August 2023 15:01)
S U B O T A
Novi Koloseum
13:00
IMPERIJA - VIKTORIJA = Hertha BSC - SpVgg Greuter Fürth
( TV prenos na kanalu Sport klub 4 )
Laguna
16:00
MORNAR - BOMBARDER = West Bromwich Albion FC - Middlesbrough FC
N E D E LJ A
Caruso arena
13:00
KROJAČ - TRGOVAČKI = Watford FC - Blackburn Rovers FC
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
Roštilj arena
20:45
KRAGUJ - OSVAJAČ = OGC Nice - Olympique Lyonnais
( TV prenos na kanalu Arena sport 4 )
P O N E D E LJ A K
Alkohol arena
20:00
RAKIJA - TORNADO = Jong PSV - Helmond Sport
2. kolo IFL (Saturday, 19 August 2023 06:45)
S U B O T A
PDV arena
16:00
TRGOVAČKI - KRAGUJ = Barnsley FC - Oxford United FC
Viktorijin park
16:30
VIKTORIJA - KROJAČ = Vitória SC Guimarães - Gil Vicente FC
N E D E LJ A
Kolonija
15:00
OSVAJAČ - RAKIJA = Kuopion Palloseura - SJK Seinäjoki
Hangar
15:30
BOMBARDER - IMPERIJA = 1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05
( TV prenos na kanalu Sport klub 1 )
P O N E D E LJ A K
Epicentar
17:30
TORNADO - MORNAR = Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Hermannstadt
1. kolo IFL (Saturday, 12 August 2023 06:51)
S U B O T A
Hangar
16:00
BOMBARDER - VIKTORIJA = RWD Molenbeek - KV Mechelen
Laguna
16:00
MORNAR - OSVAJAČ = West Bromwich Albion FC - Swansea City AFC
Novi Koloseum
18:55
IMPERIJA- TORNADO = FK Voždovac - FK Radnik Surdulica
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 )
N E D E LJ A
Alkohol arena
18:30
RAKIJA - TRGOVAČKI = Royal Charleroi SC - Royal Standard Liège
Roštilj arena
18:30
KRAGUJ - KROJAČ = Royal Charleroi SC - Royal Standard Liège
Prijateljski mečevi (Saturday, 05 August 2023 00:41)
S U B O T A
Caruso arena
15:00
KROJAČ - TORNADO = IF Brommapojkarna - IFK Värnamo
N E D E LJ A
Alkohol arena
20:00
RAKIJA - KRAGUJ = Zalaegerszegi TE - MTK Budapest FC
Prijateljski mečevi (Saturday, 03 June 2023 06:43)
S U B O T A
Laguna
21:00
MORNAR - KROJAČ = Stade de Reims - Montpellier HSC
( TV prenos u multiprenosu na kanalu Arena sport 1 Premium )
N E D E LJ A
Viktorijin park
17:00
VIKTORIJA - TRGOVAČKI = Tromsø IL - Sarpsborg 08 FF
Kup IFS - F I N A L E (Saturday, 03 June 2023 06:38)
S U B O T A
Imaginarijum
16:00
BOMBARDER - RAKIJA = FK Ural - FK Soči
( TV prenos na kanalu Arena sport 6 )
28. kolo IFL - poslednje kolo (Saturday, 27 May 2023 06:41)
S U B O T A
Kolonija
21:00
OSVAJAČ - TRGOVAČKI = UD Las Palmas - Deportivo Alavés
( TV prenos u multiprenosu na kanalu Arena sport 7 )
N E D E LJ A
Alkohol arena
14:30
RAKIJA - MORNAR = SC Heerenveen - Go Ahead Eagles
Epicentar
15:30
TORNADO - BOMBARDER = SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98
( TV prenos na kanalu Sport klub 8 )
Novi Koloseum
19:00
IMPERIJA - KRAGUJ = Cádiz CF - RC Celta de Vigo
27. kolo IFL (Saturday, 20 May 2023 07:28)
S U B O T A
Alkohol arena
15:00
RAKIJA - OSVAJAČ = Kasımpaşa SK - İstanbulspor
N E D E LJ A
Roštilj arena
15:00
KRAGUJ - TORNADO = IF Brommapojkarna - Varbergs BoIS
Laguna
18:00
MORNAR - BOMBARDER = SSC Napoli - FC Internazionale Milano
( TV prenos na kanalu Arena sport 2 Premium )
PDV arena
18:00
TRGOVAČKI - IMPERIJA = Adana Demirspor - Beşiktaş JK
( TV prenos na kanalu Sport klub 3 )
26. kolo IFL (Saturday, 13 May 2023 06:41)
S U B O T A
Hangar
14:00
BOMBARDER - KRAGUJ = SSC Bari - Reggina 1914
Epicentar
15:00
TORNADO - TRGOVAČKI = WKS Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Kolonija
16:15
OSVAJAČ - MORNAR = Frosinone Calcio - Genoa CFC
( TV prenos na kanalu Sport klub 10 )
N E D E LJ A
Novi Koloseum
13:30
IMPERIJA - RAKIJA = SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim
( TV prenos na kanalu Sport klub 9 )
Kup IFS - Polufinale - revanš mečevi (Saturday, 06 May 2023 07:09)
N E D E LJ A
PDV arena
17:00
TRGOVAČKI ( 1:2 ) BOMBARDER = Stabæk Fotball - Sarpsborg 08 FF
Alkoholl arena
18:30
RAKIJA ( 1:0 ) KRAGUJ = Real Oviedo - Real Zaragoza